גבישים ואבנים טבעיות – תכונותיהם ושימושיהם המטפיזיים

במשך מאות שנים, אנשים מכל העולם הסתקרנו מהתכונות המטפיזיות של אבנים, או יותר נכון המכונה מינרלים. הוכר שכל מה שקיים הוא במצב קבוע של רטט, ולמבנים גבישיים יש רטט יציב במיוחד שמתנגד להשפעה של תדרי רטט אחרים.

מינרלים, במיוחד בצורתם הגבישית, מעוררים ריפוי על בסיס התכונה של רטט סימפטי או תהודה. יש להם נקודות מאוד ספציפיות של תהודה עם אחד משבעת מרכזי האנרגיה העיקריים שלנו (צ'אקרות). נראה שלצבעי האבנים יש השפעה על איכויות הרעידות. זה פחות או יותר דומה לצבעים המיוצגים על ידי שבעת הצ'רקות אשר חופפים גם הם לשבעת צבעי הקשת. (צ'אקרת הכתר – סגול, צ'אקרת הנשיפה – אינדיגו, צ'אקרת הגרון-כחולה, צ'אקרת הלב – ירוקה, צ'אקרת מקלעת השמש – צהובה), צ'אקרת הקודש – כתומה וצ'אקרת הבסיס אדומה). תדרי תהודה אלו יוצרים שדה אלקטרומגנטי.

אם אנו מאמינים שלכל בני האדם יש גופי אנרגיה שזורים (הילה אנושית) מעבר לקליפה הפיזית שלהם, והם אלקטרומגנטיים בטבעם, נובע באופן טבעי שהם יכולים להיות מושפעים מהתהודה האלקטרומגנטית של מינרלים וגבישים.

מחלות ומחלות יוחסו לחוסר הרמוניה בדפוסי החשיבה, הגורמות לזרימת אנרגיה לא סדירה בתוך הגוף העדין (הלא-פיזי), האתרי והפיזי; לכן, חשיפה ממושכת לרטט חיובי של אבנים עשויה להיות בעלת אפקט מרפא. מלבד ההשפעות המרפאות שלהם, מינרלים גם מציעים הגנה מפני שליליות ובמובן מסוים מביאים לנו מזל טוב.

קמעות וקמע להרחיק רוחות רפאים.

נראה כי אבנים מסוימות, במיוחד אלו ממוצא שמימי, בעלות הכוח לגרש אנרגיה לא רצויה או שלילית. אלו הן אבנים כמו אלו ממשפחת המטאוריטים – טקטיט, מולדאוויטים, מטאוריטים מברזל או ניקל – יכולים למעשה להדוף רוחות רעות. כשהם מגולפים בתמונות של בודהה או אלוהויות, או כשהם מוקסמים במיוחד על ידי מתרגלים מתקדמים, הם יכולים לשמש כקמעות או קמעות חזקים מאוד.

אז, הוא גם האמין כי לבישת קמעות או קמעות מסוימים יגן עליך מפני רוחות רפאים. כמו כן, יש גם שמרגישים שאבנים מסוימות, במיוחד משפחת הקוורץ, (קוורץ לבן, אמטיסט, אמטרין, סיטרין וקוורץ מעושן) יכולות להציע את אותה הגנה. אבני הגנה אחרות כוללות, יהלום, פיריט, המטיט, אובסידיאן, ספיר כוכב שחור, דיופסיד שחור וסילוני. באופן אישי, אני מבין שלאבנים יש דרגות שונות של קרינה אלקטרו-מגנטית. כאשר הם לובשים על גופנו, הם משמשים לחיזוק רטט אנרגית הגוף שלנו, מעין השלכת מגן מגן עלינו.

קמע אחד חזק מאוד שיש לי הוא התמונה של בודהיסטווה של חנות כדור הארץ (Dichang) העשויה מטקטיט. יש לי גם צמיד עשוי פיריט וענבר, ואני נוהג לקחת אותו איתי בכל פעם שטיילתי מעבר לים. בארסנל שלי, יש לי גם צמידים ותליונים עשויים ממטאוריט ברזל, והם גם מאוד חזקים בהרחקת שליליות. מאמינים גם שאבני ירח אלו הן אבני הגנה טובות לנסיעות מעבר לים במיוחד לחצות מים. אני תמיד מחזיק כמה חתיכות של אבני ירח נפולות במטען שלי.

למי שמפחד מרוחות רפאים בעת נסיעה לחו"ל ומתארח בחדרי מלון, הם יכולים לנסות לסדר את הנעליים שלהם בצורה של יינג יאנג – אחת עם הסוליה כלפי מעלה והשנייה במצב רגיל – למרגלות מיטותיהם.

קמעות וקמעות טעונים באופן דומה ברעידות חזקות על ידי יוצריהם – נזירים וכמרים כאחד, והם משרתים את אותה מטרה כמו האבנים. ברמה שלי, אני מסוגל למגנט אבנים וכל אובייקט כדי להקנות להם קרינה חזקה יותר על ידי שימוש בשיטת האנרגיות שלי או על ידי שירת מנטרות.

רוחות באבנים

יש אמונה שאבנים מסוימות מכילות זיכרונות מהעבר בעוד שחלקן הופכות למקום מגורים לצורות חיים מסוימות, בדיוק כמו סרטני הנזיר המאכלסים את הקונכייה לאחר שהרכיכות מתות. לחברתי הרוחנית סטלה יש את היכולת לתקשר עם אבנים והיא טענה שלעתים קרובות ראתה יצורים בעלי חזות מרושעת המתגוררים בכמה אבנים. פעם עשיתי מדיטציה עם כדור לברדוריט אחד (מעין אבן פלספרית שהיא אטומה עם כחול זוהר על רקע אפור) והבחנתי בתמונות של אישה לבושה בשמלה דמוית יוונית בתוך כמה עמודים דמויי רומא בתוך האבן. היו לה עיניים בצורת שקדים ותווי צורה ונראתה מוטרדת מההתערבות הלא רצויה שלי. הייתה אבן נוספת, חתיכת רודוניט – אבן בצבע ורוד עם סטייקים שחורים של מנגן, שיכולתי לראות תמונות של מבנה צורות כיפה. נזכרתי גם במקרה אחר שבו גברת זקנה הגישה לי חתיכת ירקן שהיא שלפה מקבר אמה שנפטרה לפני זמן רב, ושאלה אותי אם זה בסדר שכלתה תלבש אותה. ברגע שהרמתי את התכשיט יכולתי להרגיש תחושה כואבת בבטן. שאלתי אותה אם היא זוכרת אם אמה סובלת מבעיה כלשהי בבטן, והיא אישרה זאת. ניקיתי לה את האבן אבל היא אמרה לי שהיא שינתה את דעתה לגבי נתינתה לכלתה ובמקום זאת בחרה לשמור אותה בקופסת התכשיטים. אומרים שלג'ייד יש את האיכות יוצאת הדופן של הגנה על בעליו. זה היה נשבר לרסיסים בכל פעם שהלובש נתקל במצבים מסוכנים; הפולקלור אומר שהוא חוסם את הסכנות בשם בעליו.

אבנים למשיכת הון

סינים מאמינים שענידת אבנים מסוימות תביא להם מזל טוב. ירקן היא האבן המועדפת ביותר המעוטרת לא רק כדי להביא מזל טוב לעונד אותה, אלא שהיא גם מציעה הגנה גם כן. לאותם מהמרים שיש להם תקווה אי פעם, הם עשויים לענוד אבני חן צהובות – ספיר צהוב, טופז או סיטרין. חלקם עשויים אפילו לשאת סופגניית פיריט יחד עם מטבע דולר בארנקם. אבנים ירוקות מיועדות למשיכת עושר שנוצר מהקריירה, והן כוללות לא רק ירקן אלא גם אמרלד, פרידוט, קוורץ עם תכלילי כלוריד, אוונטורין, מלכיט ואמזוניט. מלבד ענידתן כאבנים חצי יקרות משובצות בטבעות ובתליונים, ניתן להכניס חלק מהאבנים המטופחות (אוונטורין, מלכיט ואמזוניט) בקופות כדי לעזור לשפר את ההכנסות היומיות מעסקים קמעונאיים.

אבנים ופנג שואי

פנג-שואי, או גיאומנציה, מתייחסת באופן דיבור גם לאנרגיה – אנרגיה הנגרמת מהנוף, כוחות וזרימות מגנטיים, תנודות עונתיות בזרימות האנרגיה, השפעות שמימיות וכוכבי הלכת, ומיקום עצמים סטטיים בסביבה, וכיצד אנרגיית הגוף שלך מתמודדת עם כל הסיבות הללו לאנרגיה ומהדהדת עם כל הסיבות הללו. היישום המערבי של פנג שואי הוא להביא מערך של ציוד מדעי למקום ולבדוק את צורות האנרגיה השונות באזור. אם אתם רגישים לאנרגיה, אתם ממש יכולים להרגיש את ההשפעה של ה"פנג שואי" – ה"צ'י" הטוב והרע – במקום להסתמך לחלוטין על עקרונות הפנג שואי המתורגלים על ידי המאסטרים. מכיוון שלאבנים יש אנרגיית רטט חיובית, ניתן לפרוס אותן כדי לשפר את הפנג שואי של הבניין אם מניחים אותן במיקום הנכון. לדוגמה, הפינה השמאלית של האולם הראשי של הבית אלכסונית מול הכניסה נחשבת לעמדת העושר; כדי לשפר את האנרגיה החיובית בפינה זו אפשר להציב גיאוד אמטיסט. זהו תחליף טוב יותר להצבת צמחי עלים עגולים שם, כפי שהומלץ באופן מסורתי על ידי מאסטרי הפנג שואי. מלבד הצבת מראות או פעמוני רוח בחלונות שלנו כדי לחסום אנרגיה שלילית מכמה מבנים לא מעוצבים או מנוף מול הבית שלנו, נוכל לתלות כדורי בדולח חתוכים. מול אור השמש, כדורי הפנים האלה יכולים לשקף כתמים של אורות קשת בענן לתוך הבית וליצור מראה נפלא כשהם נראים כאילו רוקדים על הקירות.


Source by Anthony Leong

About admin

Check Also

טקטייט זכוכית מדברית לוב – אבן חן עתיקה של הפרעונים ובונה הגשר הקוסמי של אהבה

המילים המפורזות על Moldavite מחברת "אהבה נמצאת בכדור הארץ", מלודיה: "מסלול של גישה בין-ממדית לאנרגיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments