השמש המקורית של אלוהים

ההיסטוריה של פולחן השמש, כל כך זרה לכאורה לתודעה המערבית, התבטאה למעשה בנצרות במובנים רבים כסיפורו של ישו בבשורות. כל כך מעט היה ידוע על חייו של ישוע, כל סגנונות הכתיבה שלו החל מהמדרש (חיפוש אחר כתבי קודש בעבר אחר "רמזים" כיצד הם עשויים לחול על ההווה) ועד להבחין בסיפור גלגל המזלות וקבוצות הכוכבים שלו שימשו כדי למלא את מה היה חסר בבירור ברישום המילולי.

שקול את המונחים ה"מודרניים" שלנו, Horizon ו-Sun Set. מונחים אלה סותרים את ההיסטוריה העתיקה שלהם. הורוס-שמש (אופק) הייתה זריחה שכן הורוס היה אל האור המצרי והחלק של אור היום של מחזור 24 השעות. סט, היה אל החושך והלילה. הוא הגיע למקום ב"סאן שקע" והוא האל בראשות התן של העולם התחתון המצרי. כשאנחנו אומרים "איזו שקע שמש יפה", אנחנו לא מבינים שאנחנו מדברים כמו שאפשר היה במצרים העתיקה. החושך היה הזמן של סט, אל החושך. זמן הלילה לא היה זמן טוב ברוב המיתולוגיות העתיקות. זו הסיבה שכומר רבים עמדו כל בוקר והתנהגו כאילו על ידי לחש והנפת זרועות, הוא יכול היה להחזיר את השמש/בן מהעולם התחתון של החושך והפחד. השמש יורדת לגיהנום היא משהו שהיא עשתה בכל שקיעה. הייתה הקלה בכל בוקר כשהשמש/בן נולד מחדש.

סט רצח את אוזיריס ובתורו, הורוס, בנו של אוזיריס, הרג את סט. זריחה על ההורוס-סאן מביס את הלילה שהחל עם שקיעת השמש. די מגניב הא? ישו נאבק עם השטן (סט או סאטה) בדיוק באותו אופן שבו הורוס נלחם עם סט. הכל דואליזם. זה אור וחושך, טוב ורע, אלוהים ושטן.

"סט הורג את אוזיריס ומפזר את גופתו, ואז תובע את כס האלים בשלו. מאוחר יותר הוא נפגע על ידי הורוס, בנו של אוזיריס, שמחזיר את הסדר לעולם ומעמיד את הפרעונים כשומרי מאת. סט והורוס ממשיכים להילחם על השליטה בעולם, ויוצרים סכסוך אפי של טוב מול רע." (אור וחושך) אתר דיוויד סי סקוט. האלים והמיתולוגיה של מצרים.

קחו בחשבון את העובדה שישוע מוקף ב-12 תלמידים ואירועי חייו של ישוע הם כמו השמש של אלוהים המוקפת ב-12 המזלות של גלגל המזלות המרכיבים את דרך השמש על פני השמים בשנה אחת. כשם ש-12 בני יעקב ו-12 שבטי ישראל הם אסטרו-תיאולוגיה מאוישים ומהווים למעשה אזכורים לגלגל המזלות ולסיפור שהוא מספר. אולי לא נצפה יותר בשמיים, ואנחנו יודעים מעט מאוד על גלגל המזלות, הדמויות והסיפור המסתובב שהם מספרים, אבל אבותינו קוראים את השמים כפי שאנו קוראים ספרים היום.

לדוגמה, לרבים מאנשי האל הצלובים בעולם יש את יום הולדתם המסורתי ב-25 בדצמבר ("חג המולד"). זו הייתה הבנה בסיסית שהייתה לנו ב-WCG ולא הייתה מהימנה. כיום, יש הרבה פעמים יותר חומר להראות את הקשר הזה.

הסיבה לכך היא שהקדמונים הכירו בכך (מנקודת מבט ארצית) השמש עושה ירידה שנתית דרומה עד ה-21 או ה-22 בדצמבר, היפוך החורף, כאשר היא מפסיקה לנוע דרומה למשך שלושה ימים ואז מתחילה לנוע שוב צפונה. במהלך הזמן הזה, הקדמונים הכריזו ש"שמש אלוהים" "מתה" במשך שלושה ימים ו"נולדה מחדש" ב-25 בדצמבר. אז חג המולד הוא באמת יום ההולדת של השמש/בן מכל הבחינות.

הקדמונים הבינו בשפע שהם צריכים שהשמש תחזור כל יום ושהם יהיו בצרות גדולות אם השמש תמשיך לנוע דרומה ולא תעצור ותהפוך את כיוונה. לפיכך, תרבויות רבות ושונות אלו חגגו את יום הולדתו של "שמש אלוהים" ב-25 בדצמבר.

במציאות, השמש "מתה" לשלושה ימים ב-22 בדצמבר, היפוך החורף, כאשר היא נעצרת בתנועתה דרומה, כדי להיוולד מחדש או לקום לתחייה ב-25 בדצמבר, כאשר היא חוזרת לתנועתה צפונה. במשך שלושת הימים האלה אפשר לומר שהשמש בקבר.

בדצמבר, הבתולה, קבוצת הכוכבים בתולה מקדימה את הזריחה ולכן, "הנה בתולה תביא את השמש/בן", יהיה חלק מהסיפור בשמים. מתיו מימש את הסיפור בכניסתו חזרה אל ישעיהו לסיפור על אישה צעירה שלא היה לה שום קשר למעשה לנבואה על לידת בתולה או ישוע עצמו.

זכור את ההסבר החלופי של איסה. 14 ו"איך נפלת, הו לוציפר, (האור מביאר-ונוס מקדימה את הזריחה), אתה כוכב הבוקר הבהיר," (ונוס). זכרו כיצד נראה כי נוגה עולה ואז יורדת חזרה אל האדמה וכיצד זהו המקור לסיפור נפילת השטן על כך שניסה לעלות לכס אלוהים, שהוא צהריים אסטרו-תיאולוגית. כולם רואים את "נפילת השטן כהבהרה מגן עדן" בזמן זה או אחר במהלך השנה אם אתה יודע איך נראית נוגה ממש לפני זריחת השמש על השמש של הורוס, או אפילו זמן קצר לאחר שקיעת החמה.

משהו בהיר משך את תשומת לבה של האנושות והסיפורים על התנועה הנראית של זה בעקבותיו ולאחר מכן הושמו על ידי הבורים תיאולוגית. נוגה תמיד הייתה ותמיד תהיה כוכב לכת במסלול הפנימי בין כדור הארץ לשמש. הוא מתנהג כפי שהוא מתנהג כי הוא כפי שהוא. תיאולוגיות שלמות צמחו סביב מה שלא ניתן היה להסביר אז, אך כעת ניתן להסבר בקלות. ברגע שיש לך את ההסבר האמיתי, אתה יכול להוריד את ההסבר השקרי.

סיפור ישו בבשורות עשוי להיות גם הסיפור של השמש/בן האלוהים.

השמש היא "אור העולם". בדיוק כמו ישו.

השמש "באה על עננים וכל עין תראה אותו". בדיוק כמו ישו.

השמש הזורחת בבוקר היא "מושיע האנושות". בדיוק כמו ישו.

השמש לובשת קורונה, "כתר קוצים" או הילה. בדיוק כמו ישו.

השמש "הולכת על המים". בדיוק כמו ישו.

השמש יכולה להפוך מים (גשם) ליין (ענבים) בדיוק כמו ישו.

"חסידי השמש", "העוזרים" או ה"תלמידים" של השמש הם 12 החודשים ו-12 המזלות או קבוצות הכוכבים, דרכם השמש חייבת לעבור. בדיוק כמו ישו.

השמש בשעה 12 בצהריים נמצאת בבית או במקדש של "העליון"; לפיכך, "הוא" מתחיל "בעבודתו של אביו" ב"גיל" 12. בדיוק כמו ישו.

השמש נכנסת לכל סימן של גלגל המזלות ב-30°; (30×12=360 מעלות) מכאן ש"שמש אלוהים" מתחיל את שירותו ב"גיל" 30. בדיוק כמו ישוע.

השמש תלויה על צלב או "נצלבת", המייצגת את מעברה בימי השוויון, שוויון האביב הוא חג הפסחא, אז הוא קם לתחייה. בדיוק כמו ישו.

(Archarya S.– Suns of God/קונספירציית המשיח)

שקול את הדברים הבאים.

דחיית מנחת התבואה של קין (האלה החקלאית והכרה בפוריות של הדתות הסובבות את ישראל) וקבלת מנחתו של הבל (בשר צלוי) היו סמל לשינוי שיבוא בישראל ממטריארכיה ודת מבוססת נשים, לפטריארכיה, כהונה ודת. פולחן מקדש פולחני וקרבנות. הסיפור לא נכון, המסר היה ברור! נשים הן כעת רכוש וגברים מחזיקים בהן, לא משנה מה האומות ה"פגניות" מסביב נוהגות או מכבדות את מסתורי הנשיות והפוריות. (סקס אם אתה חייב לדעת!)

מעט השתנה בפטריארכיה הנוצרית מאז וזו הסיבה שבמשך שנים הרשיתי לעצמי לומר את המילים "מי נותן לאישה הזו…" בטקסי נישואין. הפסקתי לכלול את זה בטקס החתונה בסוף. האב תמיד העביר רשמית את רכושו לזכר המוסמך והנבחר ואני הייתי צריך להיות הכומר באמצע המשא ומתן על העסקה! לגברים היה יותר מדי זמן לדפוק את כדור הארץ והגיע הזמן אולי לתת לרוח הנשית לשקם את הצד הימני של המוח בבני אדם! הגיע הזמן להתנהג כמי שכולנו באמת למרות מה שמפריד בינינו.

השמש הפיזית תמיד קסמה לבני אדם. הוא "עולה" במזרח כדי להביא את החמימות, האור וה"שוקע" שלו במערב, וצולל את העולם לחושך עם כל חוסר הביטחון והסכנות הנלווים. זה היה באמת נס והקלה מבורכת ביותר כאשר בכל בוקר, השמש עלתה מארץ המתים כדי להביא את האור וההגנה שלה ליום נוסף. המחזוריות והתנועה הנראית דרך קבוצות הכוכבים סיפרה את סיפורה של האנושות במשך אלפי שנים, עם כל התקוות והפחדים שלנו. השמש הפיזית שימשה הרבה מההשראה של מיתולוגיות הבן הרוחני.

כולנו עדיין מתפללים לשמש/בן בנשמה.


Source by Dennis Diehl

About admin

Check Also

שאף אחד לא צריך להיות לבד, שמש, חול ובדידות, ולהשאיר נוף נקי וטוב (3 שירים)

שאף אחד לא צריך להיות לבד קולו נשמע ברחבי הארץ. לבד… אנחנו שומעים אותו קורא. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments