סקירת Galaxy G5K MP5 – מסתכל על רובי איירסופט MP5 בדרגה גבוהה

מתעניין ברובי איירסופט?

אם אתה מחפש רובי איירסופט MP5 בדרגה גבוהה, אתה לא צריך לחפש רחוק יותר מגלקסי G5K. להלן נציע את הסקירה שלנו על נשק ההגנה האישי של גלקסי G5K MP5, או PDW כפי שהוא מכונה בדרך כלל.

רושם ראשוני

כדי להתחיל עם הדבר הראשון שירשים אותך באקדח הזה הוא המחיר, רוב הקמעונאים המקוונים יציעו אותו בפחות מ-100 דולר. אבל אל תלך שולל מהמחירים הנמוכים כי בניגוד לאקדחים אחרים בטווח המחירים הזה, זה לא נשק פלסטיק נמוך אלא רובה אוויר רך בנוי בצורה מוצקה ממתכת מלאה שנראה ומרגיש כמו הדבר האמיתי.

לבנות איכות

כאשר תרימו אותו לראשונה תופתעו ממשקל האקדח לגודלו, זאת בשל כמות המתכת המשמשת בבנייתו. אתה גם תבחין כמה הדוק הוא משתלב יחד וכמה מוצק זה מרגיש כשאתה מחזיק אותו. לא תרגישו ידיות רופפות או אחיזות או רעשנים עם הנשק הזה. למעשה אפילו מגזין 240 העגול הכלול נצמד בחוזקה למקומו עם מעט או ללא תנודות.

ביצועים

מחוץ לקופסה באמצעות BB's.2 גרם אקדח אוויר רך זה יירה 320-330 רגל לשנייה עם קצב אש שהוא בטווח של 9-11 כדורים לשנייה. בבדיקות הצלחנו לירות במדויק לטווח של כ-75 רגל, לאחר שהדיוק הזה ירד במהירות. למרות שאם אתה רוצה רובה איירסופט MP5 אתה מבין שהם נועדו לקרב רבע ולא לטווח ארוך!

שליליים

שום ביקורת כנה לא תהיה שלמה בלי להצביע על משהו שלא אהב במוצר. למרות שהיה קשה מאוד למצוא משהו שלא אהבנו באקדח הזה, זה היה חייב להיות הצבע על מתג הירי נראה ישן ודהוי ישר מהקופסה. למרות שלא מדובר בבעיה גדולה או כזו שתשפיע על הביצועים, עדיין ראוי להזכיר.

פסק הדין הסופי שלנו

כשמדובר ברובי איירסופט mp5 בדרגה גבוהה, ה-Galaxy G5K באמת בולט משאר הקהל. עם בנייה נהדרת, מחיר נמוך וביצועים טובים זה הגיוני לחלוטין עבור כל מי שרוצה להיכנס בזול לאוויר רך ויש לו נשק שיכול להתקדם איתו דרך התחביב.


Source by Daryle A. Sewell

About admin

Check Also

'שומרי הגלקסיה' הוא שיעור בעבודת צוות

כשהמסך מתמלא בצבא חמשת השכבות של דמויות שאין להן אפילו תכונה אחת משותפת, אפילו הספקנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments